Ekstraklasa | 2018-02-09 23:12:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla-plock.pl
W meczu inaugurującym 22. kolejkę LOTTO Ekstraklasy Wisła Płock okazała się lepsza od Górnika Zabrze i zwyciężyła 4:2 (1:1). Bramki dla Nafciarzy zdobywali Konrad Michalak, José Kanté oraz Damian Szymański.
Wisła Płock - Górnik Zabrze 4:2 (1:1)
Konrad Michalak 18', José Kanté 52', 82', Damian Szymański 66' - Damian Kądzior 14', Łukasz Wolsztyński 51'
Wisła Płock: 30. Thomas Dähne - 20. Cezary Stefańczyk, 26. Igor Łasicki, 14. Adam Dźwigała, 9. Arkadiusz Reca - 8. Dominik Furman, 4. Damian Szymański - 77. Konrad Michalak (81, 7. Nico Varela), 23. Semir Štilić (86, 16. Oskar Zawada), 10. Giorgi Merebashvili - 29. José Kanté (90, 19. Kamil Biliński).
Górnik Zabrze: 1. Tomasz Loska - 3. Adam Wolniewicz, 22. Szymon Matuszek, 55. Paweł Bochniewicz, 11. Adrian Gryszkiewicz - 9. Damian Kądzior (79, 11. David Ledecký), 28. Maciej Ambrosiewicz (70, 10. Erik Grendel), 27. Szymon Żurkowski, 25. Łukasz Wolsztyński - 20. Marcin Urynowicz (55, 7. Rafał Kurzawa), 17. Igor Angulo.
Żółte kartki: Furman - Żurkowski, Angulo.
Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
Widzów: 4 367.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.