Ekstraklasa | 2018-02-06 20:39:18 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Fran Gonzalez wraca do Bytowa. Hiszpański stoper z powodów osobistych pod koniec stycznia rozwiązał kontrakt. 28-latek w Hiszpanii czekał na narodziny syna. Dodatkowo zainteresowane nim było kilka klubów Nice 1 Ligi. Gonzalez ostatecznie do końca sezonu będzie występować w Drutex-Bytovii.
- Doszedłem do wniosku, że w Bytowie wraz z moją rodziną będziemy szczęśliwi - tak było do tej pory. Chce razem z drużyną walczyć do końca sezonu o jak najlepszy rezultat. Teraz Drutex-Bytovia ma o jednego kibica więcej (syn Frana - przyp. red.) - powiedział Fran Gonzalez.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.