Ekstraklasa | 2018-02-05 16:58:34 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Wisła Kraków podpisała umowę z Asmirem Suljiciem. Bośniak, który dysponuje także węgierskim paszportem zasili zespół Białej Gwiazdy 1 lipca 2018 roku.
26-letni Suljić przejdzie do Wisły na zasadzie wolnego transferu po upływie ważności kontraktu z Videotonem Székesfehérvár. Ofensywny pomocnik, którego macierzystym klubem był bośniacki FK Butmir jak dotąd reprezentował barwy FK Sarajewo, Újpestu FC i wspomnianego Videotonu. Szybki skrzydłowy w bieżących rozgrywkach strzelił jedną bramkę, zapisał także na swe konto aż 11 asyst.
Asmir Suljić związał się z Wisłą umową obowiązującą do 30 czerwca 2020 roku z możliwością jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.