Ekstraklasa | 2018-01-23 15:20:54 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl
Lasse Nielsen odchodzi z Lecha Poznań. Duńczyk swoją karierę będzie kontynuował w szwedzkim klubie Trelleborgs FF. We wtorek zostały podpisane wszystkie dokumenty związane z transferem piłkarza.
30-letni piłkarz do Lecha trafił w czerwcu 2016 roku. Do stolicy Wielkopolski trafił z duńskiego Odense BK. W niebiesko-białych barwach rozegrał 43 spotkaniach, w których zdobył trzy bramki. W obecnej kampanii wystąpił w osiemnastu meczach Lecha.
Trelleborgs FF to beniaminek ligi szwedzkiej. Do Allsvenskan awansował po barażach. W poprzednim sezonie drużyna zajęła trzecie miejsce w drugiej lidze i dopiero po pokonaniu w barażu zespół Jonkopings zapewniła sobie grę w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.