Ekstraklasa | 2018-01-23 20:10:32 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.pl
W dniu dzisiejszym nowym zawodnikiem Sandecji Nowy Sącz został Jakub Grič. Słowak ostatnio występował w swoim rodzimym kraju. Umowa będzie obowiązywać przez najbliższe 3,5 roku.
21-latek swoją przygodę z piłką nożną zaczął w ŠK Odeva Lipany, gdzie występował w grupach młodzieżowych. Stamtąd przeniósł się do Zemplína Michalovce. Tam zadebiutował jako senior. Ten słowacki klub był jego jedynym w dorosłej piłce. W latach 2014-2018 zagrał w 93 meczach, zarówno ligowych jak i pucharowych (w ekstraklasie i na jej zapleczu), i strzelił w nich 3 gole. Oprócz tego jest wielokrotnym reprezentantem drużyn młodzieżowych Słowacji, od U-17 do U-21. W tej ostatniej walczy obecnie o awans do Młodzieżowych Mistrzostw Europy 2019, które odbędą się we Włoszech.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.