Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-01-23 16:48:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Damian Podleśny odchodzi z Lechii Gdańsk

Damian Podleśny odchodzi z Lechii Gdańsk. Kontrakt z bramkarzem Biało-Zielonych został rozwiązany za porozumieniem stron.

Damian Podleśny zawodnikiem Lechii był od 2014 roku. W sumie rozegrał w Biało-Zielonych barwach dwa mecze w LOTTO Ekstraklasie. Podczas obowiązywania jego kontraktu z gdańskim klubem 22-latek grał również na zasadzie wypożyczenia w Chojniczance oraz Wigrach Suwałki.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane