Ekstraklasa | 2018-01-23 16:48:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Damian Podleśny odchodzi z Lechii Gdańsk. Kontrakt z bramkarzem Biało-Zielonych został rozwiązany za porozumieniem stron.
Damian Podleśny zawodnikiem Lechii był od 2014 roku. W sumie rozegrał w Biało-Zielonych barwach dwa mecze w LOTTO Ekstraklasie. Podczas obowiązywania jego kontraktu z gdańskim klubem 22-latek grał również na zasadzie wypożyczenia w Chojniczance oraz Wigrach Suwałki.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








