Ekstraklasa | 2018-01-16 18:08:23 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl
Piotr Poński nie jest już zawodnikiem Korony Kielce. Na prośbę młodego piłkarza rozwiązano jego kontrakt z kieleckim klubem za porozumieniem stron.
Napastnik w pierwszym zespole Żółto-czerwonych rozegrał dwa mecze w Lotto Ekstraklasie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








