Ekstraklasa | 2018-01-15 10:12:43 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Telstar 18 - tak nazywa się piłka, która już 9 lutego zadebiutuje na boiskach LOTTO Ekstraklasy. To także oficjalna futbolówka Mistrzostw Świata FIFA 2018, która dzięki wbudowanemu chipowi NFC jest najnowocześniejszym produktem w tym segmencie.
Współpraca spółki Ekstraklasa S.A. i marki adidas trwa od 2014 roku. Wówczas po raz pierwszy rozegrano oficjalne spotkanie piłką Brazuca. W kolejnych latach oficjalnymi piłkami rozgrywek były: Conext, Errejota oraz Krasava. Po roku zastępuję ją najnowszy model adidas – Telstar.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.