Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2018-01-05 15:34:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl

Gerson wraca do Lechii Gdańsk

Po zakończeniu wypożyczenia do koreańskiego Gangwon FC Gerson Guimarães Ferreira Junior wraca do Lechii Gdańsk. 25-letni Brazylijczyk w poniedziałek stawi się na pierwszych zajęciach Lechii w 2018 roku i rozpocznie z gdańskim zespołem okres przygotowawczy do wiosennych meczów Lechii w Lotto Ekstraklasie.

Gerson piłkarzem Lechii jest od 2015 roku i w drużynie Biało-Zielonych rozegrał 30 spotkań w Lotto Ekstraklasie, w których strzelił jednego gola. W sezonie 2016/2017 Brazylijczyk grał na zasadzie wypożyczenia w Górniku Łęczna, gdzie wystąpił w 24 ligowych meczach, zdobywając jedną bramkę. Jesienią Gerson był wypożyczony do drużyny Gangwon FC, grającej w koreańskiej K-League. Tam zagrał 10 spotkań, raz wpisując się na listę strzelców.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane