Ekstraklasa | 2018-01-08 11:03:32 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
W poniedziałek piłkarze Legii Warszawa po przerwie świątecznej wrócili z urlopów. Oprócz starej gwardii w klubie zjawili się również nowi zawodnicy. Po dwudniowych zajęciach przy Łazienkowskiej w środę legioniści wylecą na zgrupowanie do USA.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








