Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-12-19 13:56:27 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Plan przygotowań Śląska do rundy wiosennej

Podopieczni Jana Urbana treningi rozpoczną 11 stycznia. Do rundy wiosennej będą przygotowywać się podczas dwóch obozów.

W poniedziałek, 15 stycznia, piłkarze Śląska wyjadą na zgrupowanie do Trzebnicy, które potrwa do 20 stycznia. Trójkolorowi zakończą obóz meczem sparingowym z pierwszoligową Miedzią Legnica (miejsce pozostaje jeszcze do ustalenia).

Od 23 stycznia do 3 lutego nasi zawodnicy przebywać będą na zgrupowaniu na Cyprze w Ayia Napie. Zaplanowano tam kolejne mecze sparingowe. Rywale WKS-u ogłoszeni zostaną w późniejszym terminie.

W pierwszym spotkaniu LOTTO Ekstraklasy w rundzie wiosennej Śląsk zagra 10 lutego o 18 na wyjeździe z Cracovią.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane