Ekstraklasa | 2017-12-19 13:56:27 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Podopieczni Jana Urbana treningi rozpoczną 11 stycznia. Do rundy wiosennej będą przygotowywać się podczas dwóch obozów.
W poniedziałek, 15 stycznia, piłkarze Śląska wyjadą na zgrupowanie do Trzebnicy, które potrwa do 20 stycznia. Trójkolorowi zakończą obóz meczem sparingowym z pierwszoligową Miedzią Legnica (miejsce pozostaje jeszcze do ustalenia).
Od 23 stycznia do 3 lutego nasi zawodnicy przebywać będą na zgrupowaniu na Cyprze w Ayia Napie. Zaplanowano tam kolejne mecze sparingowe. Rywale WKS-u ogłoszeni zostaną w późniejszym terminie.
W pierwszym spotkaniu LOTTO Ekstraklasy w rundzie wiosennej Śląsk zagra 10 lutego o 18 na wyjeździe z Cracovią.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.