Ekstraklasa | 2017-12-22 14:46:08 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Radosław Majecki przedłużył kontrakt z Legią Warszawa. 18-letni bramkarz podpisał umowę na pięć lat.
Radosław Majecki trafił do Legii w 2014 roku. Występował w młodzieżowym zespole stołecznego klubu oraz w drużynie rezerw. Przed rozpoczęciem sezonu 2017/18 bramkarz został wypożyczony do pierwszoligowej Stali Mielec. W rundzie jesiennej rozegrał łącznie 19 spotkań, w aż sześciu z nich zachował czyste konto. Mimo młodego wieku stał się kluczowym zawodnikiem zespołu. Majecki jest również regularnie powoływany do reprezentacji Polski U19. Jego dotychczasowy kontrakt wygasał 30 czerwca 2018 roku.
- Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem nową umowę z Legią. Teraz zrobię wszystko, by udowodnić, że zasłużyłem na zaufanie jakim obdarzył mnie klub. Bramkarz powinien być szalony? To tylko stereotypy. Ja chcę zachować chłodną głowę i spokojnie pracować na swoją szansę. Święta dopiero za dwa dni, ale ja już dostałem najpiękniejszy prezent - powiedział młody golkiper Wojskowych.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.