Ekstraklasa | 2017-12-16 21:25:55 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.pl
W meczu 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy Sandecja Nowy Sącz zremisowała z Lechia Gdańsk 2:2. Gospodarze zimę spędzą poza strefą spadkową.
Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk 2:2 (1:0)
1:0 Aleksandar Kolev 16'
1:1 Flávio Paixão 51'
1:2 João Oliveira 86'
2:2 Patrik Mráz 90+2'
Sandecja: Michał Gliwa - Adrian Basta, Michal Piter-Bučko, Dawid Szufryn (16' Plamen Krachunov), Patrik Mráz - Adrian Danek (80' Tomasz Brzyski), Grzegorz Baran, Bartłomiej Kasprzak, Wojciech Trochim (71' Filip Piszczek), Maciej Małkowski - Aleksandar Kolev.
Lechia: Dušan Kuciak - Grzegorz Wojtkowiak, João Nunes, Jakub Wawrzyniak (78' Steven Vitória) - Paweł Stolarski, Daniel Łukasik, Simeon Slavchev, Flávio Paixão - Marco Paixão (90+1' Mateusz Żurkowski), Romário Baldé (83' João Oliveira), Sławomir Peszko.
Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Żółte kartki: Patrik Mráz, Aleksandar Kolev, Plamen Krachunov - Romário Baldé.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.