Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-12-15 22:40:53 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl

Śląsk ogrywa wicemistrza

Śląsk Wrocław pokonał wicemistrzów Polski z Jagiellonii Białystok 1:0 w ostatnim meczu 2017 roku. Wygraną na zakończenie jubileuszowego roku 70-lecia zapewnił Piech, strzelając czwartego gola w trzecim kolejnym meczu. Rzut karny obronił Jakub Słowik, były bramkarz Jagi.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:0 (0:0)
1:0 - Piech 54'

Śląsk: Słowik - Pich, Celeban, Tarasovs, Pawelec - Chrapek, Riera, Vacek, Madej (88. Srnić) - Piech, Robak

Jagiellonia: Pawełek - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme (90. Wasiluk) - Grzyb (74. Pospisil), Wlazło - Cernych, Świderski (80. Tomasik), Novikovas - Sekulski

Żółte kartki: Vacek, Słowik - Cernych, Novikovas

Sędzia: Daniel Stefański

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane