Ekstraklasa | 2017-12-13 23:24:21 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Rzadko kiedy starcie ósmej z trzynastą ekipą Ekstraklasy traktowane jest jako hit kolejki. Tak jednak być musiało - o 20.30 rozpoczęły się bowiem 197. Derby Krakowa! Wisła tym razem gościła na stadionie Cracovii i bardzo chciała w końcu wywieźć z Kałuży trzy oczka. Ostatni raz Wiślacy uczynili to za sprawą Nourdina Boukhariego, warto było napisać więc nową historię! Taka też została napisana - a Biała Gwiazda znokautowała Pasy wynikiem 4:1.
Cracovia - Wisła Kraków 1:4 (0:2)
0:1 Wasilewski 43’
0:2 Imaz 45’
0:3 Imaz 47’
0:4 López 69’
1:4 Helik 90’
Cracovia: Wilk - Fink, Helik, Malarczyk (75’ Dytiatjew), Pestka - Drewniak, Deja - Mihalík (64’ Zenjov), Hernandez, Wójcicki (46’ Szczepaniak) - Piątek
Wisła: Cuesta - Arsenić, Głowacki, Wasilewski, Sadlok - Boguski (85’ Małecki), Basha (88’ Pérez), Llonch, Imaz - Brożek (85’ Wojtkowski), López
Żółte kartki: Malarczyk, Fink - Llonch, Pérez, Arsenić
Sędziował: Krzysztof Jakubik z Siedlec
Widzów: 14 000
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.