Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-12-12 23:04:06 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl

Arka strąciła Górnika z fotela lidera

Niesamowite zakończenie meczu i całego piłkarskiego roku w Gdyni. Arka znów triumfuje. Po efektownej wygranej w Kielcach z Koroną, teraz Górnik Zabrze musiał uznać wyższość zespołu Leszka Ojrzyńskiego. Złotą bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Damian Zbozień.

Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
1:0 Zbozień 90+3'

Arka: Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Warcholak - Łukasiewicz, Krivets (63' Nalepa), Zarandia (71' Kun), Szwoch, Piesio - Siemaszko (84' Jurado)

Górnik Zabrze: Loska - Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj - Ambrosiewicz, Matuszek, Żurkowski (79' Ledecky), Kurzawa - Ł.Wolsztyński (61' Kądzior), Angulo

Żółte kartki: Marcjanik - Koj, Ledecky, Kądzior

Sędzia: Paweł Gil (Lublin).

Widzów: 6923

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane