Ekstraklasa | 2017-12-12 23:04:06 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Niesamowite zakończenie meczu i całego piłkarskiego roku w Gdyni. Arka znów triumfuje. Po efektownej wygranej w Kielcach z Koroną, teraz Górnik Zabrze musiał uznać wyższość zespołu Leszka Ojrzyńskiego. Złotą bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Damian Zbozień.
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)
1:0 Zbozień 90+3'
Arka: Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Warcholak - Łukasiewicz, Krivets (63' Nalepa), Zarandia (71' Kun), Szwoch, Piesio - Siemaszko (84' Jurado)
Górnik Zabrze: Loska - Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj - Ambrosiewicz, Matuszek, Żurkowski (79' Ledecky), Kurzawa - Ł.Wolsztyński (61' Kądzior), Angulo
Żółte kartki: Marcjanik - Koj, Ledecky, Kądzior
Sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Widzów: 6923
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.