Ekstraklasa | 2017-12-12 22:35:47 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
W spotkaniu 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa wygrała z Piastem Gliwice 1:0. Jedynego gola dla Wojskowych w tym meczu strzelił z rzutu karnego Guilherme. Górnik Zabrze przegrał w Gdyni (0:1), a to oznacza, że legioniści wrócili na pozycję lidera.
Piast Gliwice - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
0:1 Guilherme 45'
Czerwona kartka: Szmatuła
Piast: Szmatuła - Pietrowski, Hebert, Sedlar, Konczkowski - Mak, Dziczek, Vassiljev, Bukata, Jagiełło (Rusov 8') - Papadopulos (Jankowski 64').
Legia: Malarz - Broź, Dąbrowski, Pazdan (Astiz 82'), Hlousek - Kopczyński, Moulin (Mączyński 77') - Kucharczyk, Guilherme (Pasquato 87'), Hamalainen - Niezgoda.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.