Ekstraklasa | 2017-12-11 15:19:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl
Tymoteusz Klupś został w poniedziałek zgłoszony do rozgrywek ekstraklasy. 17-latek będzie miał szansę występu w zaplanowanym na środę spotkaniu wyjazdowym z Zagłębiem Lubin.
Młody pomocnik od kilku dni trenuje z pierwszym zespołem Lecha. Wcześniej wystąpił w dwóch grach kontrolnych Kolejorza. Zagrał w meczach z Dynamem Brześć i Tarnovią Tarnowo Podgórne. Do tej pory Klupś mógł liczyć na regularną grę w zespole rezerw. Jesienią w jego barwach zagrał w siedemnastu spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę.
Piłkarz w rozgrywkach ligowych będzie występował z numerem 34.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.