Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-12-11 15:19:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechpoznan.pl

Klupś zgłoszony do ekstraklasy

Tymoteusz Klupś został w poniedziałek zgłoszony do rozgrywek ekstraklasy. 17-latek będzie miał szansę występu w zaplanowanym na środę spotkaniu wyjazdowym z Zagłębiem Lubin.

Młody pomocnik od kilku dni trenuje z pierwszym zespołem Lecha. Wcześniej wystąpił w dwóch grach kontrolnych Kolejorza. Zagrał w meczach z Dynamem Brześć i Tarnovią Tarnowo Podgórne. Do tej pory Klupś mógł liczyć na regularną grę w zespole rezerw. Jesienią w jego barwach zagrał w siedemnastu spotkaniach, w których zdobył jedną bramkę.

Piłkarz w rozgrywkach ligowych będzie występował z numerem 34.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane