Ekstraklasa | 2017-12-06 17:30:55 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
W trakcie 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy stadiony ligowe odwiedził Święty Mikołaj. Z tej okazji został przygotowany materiał wideo podsumowujący tę wyjątkową akcję #NaStadionie.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








