Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-12-07 15:26:55 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Trener miesiąca: Gino Lettieri

Trenerem Listopada w LOTTO Ekstraklasie wybrany został ponownie Gino Lettieri, szkoleniowiec Korony Kielce. Jego drużyna przeszła bez porażki już drugi miesiąc rozgrywek, w listopadzie pokonując Śląsk Wrocław (3:0) i Legię Warszawa (3:2) oraz remisując z KGHM Zagłębiem Lubin 0:0.

Lettieri jest pierwszym trenerem w historii plebiscytu, który wygrał dwie nagrody z rzędu. Poza Włochem statuetki w tym sezonie odbierali Marcin Brosz (lipiec), Piotr Stokowiec (sierpień), Jerzy Brzęczek (wrzesień). Wyboru dokonują trenerzy wszystkich zespołów LOTTO Ekstraklasy. Gratulacje!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane