Ekstraklasa | 2017-12-07 15:26:55 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Trenerem Listopada w LOTTO Ekstraklasie wybrany został ponownie Gino Lettieri, szkoleniowiec Korony Kielce. Jego drużyna przeszła bez porażki już drugi miesiąc rozgrywek, w listopadzie pokonując Śląsk Wrocław (3:0) i Legię Warszawa (3:2) oraz remisując z KGHM Zagłębiem Lubin 0:0.
Lettieri jest pierwszym trenerem w historii plebiscytu, który wygrał dwie nagrody z rzędu. Poza Włochem statuetki w tym sezonie odbierali Marcin Brosz (lipiec), Piotr Stokowiec (sierpień), Jerzy Brzęczek (wrzesień). Wyboru dokonują trenerzy wszystkich zespołów LOTTO Ekstraklasy. Gratulacje!
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.