Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-12-08 11:28:57 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com

Guilherme nie przedłuży kontraktu z Legią Warszawa

Guilherme poinformował klub, że nie przedłuży wygasającego z końcem grudnia kontraktu i przestanie być zawodnikiem Legii Warszawa.

Guilherme swój pierwszy mecz przy Łazienkowskiej 3 rozegrał 14 lutego 2014 roku. Od tamtej pory wystąpił w 147 spotkaniach, zdobywając 19 bramek. W Legii będzie miał jeszcze okazję rozegrać trzy mecze.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane