Ekstraklasa | 2017-12-08 11:28:57 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: legia.com
Guilherme poinformował klub, że nie przedłuży wygasającego z końcem grudnia kontraktu i przestanie być zawodnikiem Legii Warszawa.
Guilherme swój pierwszy mecz przy Łazienkowskiej 3 rozegrał 14 lutego 2014 roku. Od tamtej pory wystąpił w 147 spotkaniach, zdobywając 19 bramek. W Legii będzie miał jeszcze okazję rozegrać trzy mecze.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








