Ekstraklasa | 2017-12-02 23:58:20 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.pl
Kibice zebrani w sobotni wieczór na stadionie w Niecieczy byli świadkami emocjonującego spotkania pomiędzy Sandecją, a Legią Warszawa. Ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami.
Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa 2-2 (1-0)
Bramki: Wojciech Trochim 36', Michal Piter-Bučko 81' - Maciej Dąbrowski 60', Jarosław Niezgoda 90+2'.
Żółte kartki: Lukáš Kubáň, Bartłomiej Dudzic - Maciej Dąbrowski, Guilherme x2.
Czerwona kartka: Guilherme (Legia - za drugą żółtą).
Sandecja: Michał Gliwa - Adrian Basta, Dawid Szufryn, Plamen Krachunov, Tomasz Brzyski - Lukáš Kubáň (74' Adrian Danek), Bartłomiej Kasprzak, Michal Piter-Bučko, Wojciech Trochim (69' Bartłomiej Dudzic), Maciej Małkowski - Filip Piszczek (65' Grzegorz Baran).
Legia: Arkadiusz Malarz - Łukasz Broź, Maciej Dąbrowski, Iñaki Astiz, Adam Hloušek - Michał Kucharczyk (46' Christian Pasquato), Krzysztof Mączyński (85' Armando Sadiku), Thibault Moulin, Guilherme, Kasper Hämäläinen - Jarosław Niezgoda.
Sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).
Widzów: 2 619.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.