Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-11-25 22:11:46 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl

Arka rozgromiła Sandecję

Arka odniosła najwyższe w historii zwycięstwo w Ekstraklasie. Pięć goli zaaplikowali żółto-niebiescy Sandecji Nowy Sącz, z czego aż cztery w pierwszej połowie spotkania. Dwukrotnie pomógł w tym system VAR, który dostrzegł dwa zagrania ręką w polu karnym przyjezdnych.

Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5:0 (4:0)
Jurado 5', Szwoch 13'(k), Krivets 15', Szwoch 43'(k), Marciniak 47'

Arka: Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Łukasiewicz - Zarandia (62' Nowicki), Krivets, Szwoch, Piesio (87' Kun) - Jurado (75' Siemaszko)

Sandecja: Gliwa - Basta, Szufryn, Krachunov, Mraz (46' Małkowski) - Baran, Piter Bucko - Danek, Trochim (46' Dudzic), Brzyski - Kolev (71' Kasprzak)

Sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź)

Widzów: 5064

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane