Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-11-24 23:30:29 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl

Górnik wraca na fotel lidera

W meczu 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy Górnik pokonał Jagiellonię Białystok 3:1 i przynajmniej na kilkanaście godzin wrócił na pierwsze miejsce w tabeli.

Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 3:1 (1:1)
0:1 – Romanczuk, 4 min
1:1 – Angulo, 41 min (głową)
2:1 – Wlazło, 79 min (samobójcza)
3:1 – Angulo, 84 min

Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce). Widzów 22708 (komplet).

Górnik: Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj – Kądzior, Matuszek, Żurkowski, Kurzawa – Ł. Wolsztyński (90. Kiklaisz), Angulo (90. Lasik).

Jagiellonia: Kelemen – Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme – Frankowski (46. Sheridan), Wlazło (85. Kwiecień), Romanczuk, Pospiszil (68. Świderski), Novikovas – Czernych.

Żółte kartki: Runje.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane