Ekstraklasa | 2017-11-24 23:30:29 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl
W meczu 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy Górnik pokonał Jagiellonię Białystok 3:1 i przynajmniej na kilkanaście godzin wrócił na pierwsze miejsce w tabeli.
Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok 3:1 (1:1)
0:1 – Romanczuk, 4 min
1:1 – Angulo, 41 min (głową)
2:1 – Wlazło, 79 min (samobójcza)
3:1 – Angulo, 84 min
Sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce). Widzów 22708 (komplet).
Górnik: Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj – Kądzior, Matuszek, Żurkowski, Kurzawa – Ł. Wolsztyński (90. Kiklaisz), Angulo (90. Lasik).
Jagiellonia: Kelemen – Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme – Frankowski (46. Sheridan), Wlazło (85. Kwiecień), Romanczuk, Pospiszil (68. Świderski), Novikovas – Czernych.
Żółte kartki: Runje.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.