Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-11-19 19:02:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl

Trzy punkty Arki we Wrocławiu

Świetny mecz Arki we Wrocławiu i kolejna wygrana nad Śląskiem w tym sezonie. Dużo zmian trenera Ojrzyńskiego odniosło świetny skutek i po golach Łukasiewicza i Zbozienia trzy punkty jadą do Gdyni.

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2 (0:1)

Bramki: Piech 65' - Łukasiewicz 45', Zbozień 52'

Śląsk: Wrąbel - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Augusto, Chrapek (77' Madej), Vacek (62' Riera), Kosecki, Pich, Piech, Robak.

Arka: Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Łukasiewicz - Nowicki (46' Kun), Krivets, Szwoch, Piesio (89' Socha) - Jurado (70' Siemaszko)

Żółte kartki: Vacek, Chrapek, Pawelec - Marcjanik, Piesio.

Czerwone kartki: Augusto (80' za faul taktyczny)

Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane