Ekstraklasa | 2017-11-19 19:02:15 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: arka.gdynia.pl
Świetny mecz Arki we Wrocławiu i kolejna wygrana nad Śląskiem w tym sezonie. Dużo zmian trenera Ojrzyńskiego odniosło świetny skutek i po golach Łukasiewicza i Zbozienia trzy punkty jadą do Gdyni.
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2 (0:1)
Bramki: Piech 65' - Łukasiewicz 45', Zbozień 52'
Śląsk: Wrąbel - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Augusto, Chrapek (77' Madej), Vacek (62' Riera), Kosecki, Pich, Piech, Robak.
Arka: Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Łukasiewicz - Nowicki (46' Kun), Krivets, Szwoch, Piesio (89' Socha) - Jurado (70' Siemaszko)
Żółte kartki: Vacek, Chrapek, Pawelec - Marcjanik, Piesio.
Czerwone kartki: Augusto (80' za faul taktyczny)
Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.