Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-11-18 22:59:58 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl

Lechia pewnie ogrywa Wisłę Płock

Piłkarze Lechii Gdańsk udanie zainaugurowali rundę rewanżową Lotto Ekstraklasy. Biało-Zieloni po dwóch golach Marco Paixao i jednym trafieniu Milosa Krasicia pewnie pokonali na Stadionie Energa Gdańsk Wisłę Płock 3:0.

Lechia Gdańsk – Wisła Płock 3:0 (3:0)

Bramki: M. Paixao (3.,45.), Krasić (17.)

Lechia: Kuciak – Stolarski, Wojtkowiak, Augustyn, Nunes – F. Paixao, Sławczew (82. Lipski), Łukasik, Wolski (73. Peszko) – Krasić – M. Paixao (80. Balde)

Wisła: Kiełpin – Stefańczyk, Sielewski, Łasicki, Sylwestrzak – Merebaszwili (46. Michalak), Furman (84. Stilić), Szymański, Varela, Reca – Piątkowski (65. Kante)

Żółte kartki: Wojtkowiak – Łasicki, Sielewski

Czerwona kartka: Łasicki (60. za drugą żółtą)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane