Ekstraklasa | 2017-11-18 22:59:58 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl
Piłkarze Lechii Gdańsk udanie zainaugurowali rundę rewanżową Lotto Ekstraklasy. Biało-Zieloni po dwóch golach Marco Paixao i jednym trafieniu Milosa Krasicia pewnie pokonali na Stadionie Energa Gdańsk Wisłę Płock 3:0.
Lechia Gdańsk – Wisła Płock 3:0 (3:0)
Bramki: M. Paixao (3.,45.), Krasić (17.)
Lechia: Kuciak – Stolarski, Wojtkowiak, Augustyn, Nunes – F. Paixao, Sławczew (82. Lipski), Łukasik, Wolski (73. Peszko) – Krasić – M. Paixao (80. Balde)
Wisła: Kiełpin – Stefańczyk, Sielewski, Łasicki, Sylwestrzak – Merebaszwili (46. Michalak), Furman (84. Stilić), Szymański, Varela, Reca – Piątkowski (65. Kante)
Żółte kartki: Wojtkowiak – Łasicki, Sielewski
Czerwona kartka: Łasicki (60. za drugą żółtą)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.