Ekstraklasa | 2017-11-16 15:26:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Kolejny Wiślak zostaje przy R22. Patryk Małecki porozumiał się w sprawie warunków nowej umowy i podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
„Mały” to trzykrotny mistrz Polski z Wisłą Kraków. 29-latek rozegrał na Reymonta 253 spotkania, w których zdobył 45 bramek i zanotował 44 asysty.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








