Ekstraklasa | 2017-11-02 13:13:42 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: zaglebie.com
Miedziowi do drugiej części sezonu przygotowywali się będą na własnych obiektach oraz w tureckim Belek. KGHM Zagłębie Lubin wyleci na jedno zgrupowanie. Drużyna zamieszka w tym samym hotelu, co w ostatnich latach, będzie korzystali z tej samej bazy. Obecnie trwa ustalanie sparingpartnerów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








