Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-11-02 13:13:42 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: zaglebie.com

Miedziowi wylecą zimą na jedno zgrupowanie

Miedziowi do drugiej części sezonu przygotowywali się będą na własnych obiektach oraz w tureckim Belek. KGHM Zagłębie Lubin wyleci na jedno zgrupowanie. Drużyna zamieszka w tym samym hotelu, co w ostatnich latach, będzie korzystali z tej samej bazy. Obecnie trwa ustalanie sparingpartnerów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane