Ekstraklasa | 2017-10-28 20:36:27 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: gornikzabrze.pl
Górnik Zabrze w meczu 14. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrał na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 2:1 (0:1). Zwycięstwo to dało podopiecznym Marcina Brosza ponownie fotel lidera.
Sandecja Nowy Sącz – Górnik Zabrze 1:2 (1:0)
1:0 – Piter-Buczko, 30 min (głową)
1:1 – Matuszek, 57 min
1:2 – Angulo, 62 min
Sędziował: Paweł Gil (Lublin).
Widzów: 1448.
Sandecja: Gliwa – Basta, Piter-Buczko, Kraczunow, Mraz – Danek (78. Korzym), Baran, Cetnarski (64. Kasprzak), Trochim, Brzyski (78. Małkowski) – Piszczek. Trener Radosław MROCZKOWSKI.
Górnik: Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj – Kądzior (89. Olszewski), Matuszek, Ambrosiewicz (46. Żurkowski), Kurzawa – Ł. Wolsztyński (81. Ledecky), Angulo. Trener Marcin BROSZ.
Żółte kartki: Brzyski, Basta, Piszczek – Suarez, Kurzawa, czerwona Piszczek (90. druga żółta).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.