Ekstraklasa | 2017-10-28 17:28:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: piast-gliwice.eu
W sobotnim spotkaniu 14. kolejki Lotto Ekstraklasy Piast Gliwice wygrał przed własną publicznością z Wisłą Płock 2:1 (1:0). Bramki dla Niebiesko-Czerwonych zdobyli Michal Papadopulos i Martin Bukata a dla gości Kante.
Piast Gliwice - Wisła Płock 2:1 (0:1)
1:0 - Papadopulos, 16 min.
1:1 - Kante, 62 min.
2:1 - Bukata, 71 min.
Piast: Rusov - Konczkowski, Pietrowski, Korun, Rugasević - Sedlar - Vranjes (63. Jankowski), Dziczek - Bukata, Valencia (83. Mak) - Papadopulos (90+3. Angielski).
Wisła: Kiełpin - Stefańczyk, Byrtek, Sielewski, Reca - Szymański, Furman (79. Piątkowski) - Michalak, Varela (72. Stilić), Merebaszwili - Biliński (46. Kante).
Żółte kartki: Rugasević, Papadopulos - Kante, Szymański, Reca.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.