Ekstraklasa | 2017-10-21 23:17:57 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl
Mecz Lechii Gdańsk z Lechem Poznań był niczym przejażdżka futbolową kolejką górską. Najpierw prowadziła Lechia, później Lech, a spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 3:3. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę po dwóch czerwonych kartkach. Dwukrotnie arbiter musiał korzystać z systemu powtórek VAR.
Lechia Gdańsk – Lech Poznań 3:3 (2:1)
Augustyn (13.), M. Paixao (45. karny), Dilaver (76. sam.) – Gajos (37.), Gytkjaer (70.), Makuszewski (72.)
Lechia: Kuciak – Stolarski, Nalepa, Augustyn – Milos, Nunes, Sławczew, Lewandowski – Wolski (79. Krasić), M. Paixao (78. Kuświk), F. Paixao (90. Oliveira)
Lech: Putnocky – Gumny, Nielsen (68. Rakels), Janicki (35. Dilaver), Kostewycz – Makuszewski, Trałka, Gajos, Jevtić, Situm (27. Radut) – Gytkjaer
Żółte kartki: Jevtić, Nielsen, Radut
Czerwone kartki:[/b Nalepa (52. za faul) – Radut (73. za drugą żółtą)
[b]Widzów: 13 493
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.