Ekstraklasa | 2017-09-30 22:33:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Wisła Kraków w meczu 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy bezbramkowo zremisowała z Jagiellonią Białystok. Przed spotkaniem uhonorowani zostali Arkadiusz Głowacki oraz Maciej Sadlok. Pierwszy z nich wystąpił dziś po raz 350. w barwach Wisły w Ekstraklasie, drugi w ostatnim starciu z Koroną po raz 100. przywdział barwy Białej Gwiazdy.
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 0:0 (0:0)
Wisła: Buchalik - Arsenić, Głowacki, González, Sadlok - Boguski (80’ Imaz), Basha, Llonch (78’ Pérez), Małecki - Brożek (80’ Bałaniuk), López
Jagiellonia: Pawełek - Grzyb, Runje, Guti, Tomasik - Wlazło (46’ Burliga), Romanczuk - Frankowski, Pospišil (64’ Novikovas), Černych - Sheridan (78’ Świderski)
Żółte kartki: Sadlok, Głowacki - Romanczuk, Burliga, Sekulski, Runje
Sędziował: Tomasz Kwiatkowski z Warszawy
Widzów: 11 056
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.