Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-09-30 22:33:37 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Bezbramkowy remis Wisły z Jagiellonią

Wisła Kraków w meczu 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy bezbramkowo zremisowała z Jagiellonią Białystok. Przed spotkaniem uhonorowani zostali Arkadiusz Głowacki oraz Maciej Sadlok. Pierwszy z nich wystąpił dziś po raz 350. w barwach Wisły w Ekstraklasie, drugi w ostatnim starciu z Koroną po raz 100. przywdział barwy Białej Gwiazdy.

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 0:0 (0:0)

Wisła: Buchalik - Arsenić, Głowacki, González, Sadlok - Boguski (80’ Imaz), Basha, Llonch (78’ Pérez), Małecki - Brożek (80’ Bałaniuk), López

Jagiellonia: Pawełek - Grzyb, Runje, Guti, Tomasik - Wlazło (46’ Burliga), Romanczuk - Frankowski, Pospišil (64’ Novikovas), Černych - Sheridan (78’ Świderski)

Żółte kartki: Sadlok, Głowacki - Romanczuk, Burliga, Sekulski, Runje

Sędziował: Tomasz Kwiatkowski z Warszawy

Widzów: 11 056

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane