Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-09-30 17:49:30 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl

Pierwsza domowa wygrana Lechii w tym sezonie

Piłkarze Lechii Gdańsk odnieśli pierwszą w tym sezonie wygraną w Lotto Ekstraklasie na Stadionie Energa Gdańsk. Biało-Zieloni w ostatnią sobotę września pokonali w debiucie na ławce trenerskiej Adama Owena Zagłębie Lubin 1:0. Gola na wagę trzech punktów strzelił Flavio Paixao.

Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)

Bramka: F. Paixao (60.)

Lechia: Kuciak – Wojtkowiak, Nalepa, Wawrzyniak – Milos, Sławczew, Łukasik, Lewandowski (74. Stolarski) – Krasić (59. F. Paixao), M. Paixao, Oliveira (53. Wolski)

Zagłębie: Polacek – Guldan, Kopacz, Jach – Czerwiński (67. Woźniak), Matuszczyk, Kubicki, Janoszka – Pawłowski (65. Jagiełło), Świerczok, Tuszyński (80. Buksa)

Żółta kartka: Tuszyński

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane