Ekstraklasa | 2017-09-30 17:49:30 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl
Piłkarze Lechii Gdańsk odnieśli pierwszą w tym sezonie wygraną w Lotto Ekstraklasie na Stadionie Energa Gdańsk. Biało-Zieloni w ostatnią sobotę września pokonali w debiucie na ławce trenerskiej Adama Owena Zagłębie Lubin 1:0. Gola na wagę trzech punktów strzelił Flavio Paixao.
Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
Bramka: F. Paixao (60.)
Lechia: Kuciak – Wojtkowiak, Nalepa, Wawrzyniak – Milos, Sławczew, Łukasik, Lewandowski (74. Stolarski) – Krasić (59. F. Paixao), M. Paixao, Oliveira (53. Wolski)
Zagłębie: Polacek – Guldan, Kopacz, Jach – Czerwiński (67. Woźniak), Matuszczyk, Kubicki, Janoszka – Pawłowski (65. Jagiełło), Świerczok, Tuszyński (80. Buksa)
Żółta kartka: Tuszyński
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.