Ekstraklasa | 2017-09-29 20:37:49 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.com.pl
W spotkaniu 11. kolejki LOTTO Ekstraklasy ekipa Sandecji Nowy Sącz podzielili się punktami z wrocławskim Śląskiem. Był to trzeci remis gospodarzy a goście do dziewięciu przedłużyli serię meczów bez porażki.
Sandecja Nowy Sącz – Śląsk Wrocław 0-0 (1-1)
0:1 Marcin Robak 32’
1:1 Aleksandar Kolev 43’
Żółte Kartki: Bartłomiej Kasprzak 80’, Plamen Krachunov 86’- Sito Riera 45’
Sandecja: Michał Gliwa – Adrian Basta, Plamen Krachunov, Michal Piter-Bucko, Patrik Mraz - Bartłomiej Dudzic (76’ Adrian Danek), Grzegorz Baran, Bartłomiej Kasprzak, Wojciech Trochim Tomasz Brzyski - Aleksandar Kolev (82’ Maciej Korzym).
Śląsk Wrocław: Jakub Wrąbel – Mariusz Pawelec, Piotr Celeban, Igors Tarasovs, Djordje Cotra - Robert Pich, Sito Riera (69’ Dragoljub Srnić), Kamil Vacek (59’ Michał Chrapek), Jakub Kosecki (78’ Łukasz Madej) - Arkadiusz Piech, Marcin Robak.
Sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Widzów: 1341
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.