Ekstraklasa | 2017-09-21 17:15:08 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com
W dniu dzisiejszym Dyrektor ds. Sportu i PR Marcin Baszczyński podjął decyzję o rozstaniu się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. W klubie pracował przez ostatnie dwa i pół roku.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








