Ekstraklasa | 2017-09-21 17:13:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com
W dniu dzisiejszym sztab szkoleniowy Bruk-Betu Termaliki opuszcza Marcin Węglewski, pełniący ostatnio funkcję asystenta trenera i analityka. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.
Trener Węglewski w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu prowadził jako I Trener drużynę Słoni w 11 meczach Lotto Ekstraklasy. Pod jego wodzą "Pomarańczowi" po bardzo ważnym zwycięstwie w Kielcach awansowali do Grupy Mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy, w której zajęli ostatecznie ósme miejsce.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.