Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-09-21 17:13:14 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com

Marcin Węglewski odchodzi z Bruk-Betu Termaliki

W dniu dzisiejszym sztab szkoleniowy Bruk-Betu Termaliki opuszcza Marcin Węglewski, pełniący ostatnio funkcję asystenta trenera i analityka. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Trener Węglewski w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu prowadził jako I Trener drużynę Słoni w 11 meczach Lotto Ekstraklasy. Pod jego wodzą "Pomarańczowi" po bardzo ważnym zwycięstwie w Kielcach awansowali do Grupy Mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy, w której zajęli ostatecznie ósme miejsce.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane