Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-09-22 22:31:56 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: slaskwroclaw.pl

Śląsk znów zwycięski

WKS pokonał lidera tabeli - Lecha Poznań - 2:0 i do ośmiu przedłużył serię meczów bez porażki. Twierdza Wrocław świętowała wygraną po golach Picha i Robaka, który dobił swoją byłą drużynę.

Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0 (2:0)
1:0 - Pich 25'
2:0 - Robak 45'

Śląsk: Wrąbel - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Čotra - Kosecki, Chrapek (79. Srnić), Riera, Pich - Piech (68. Vacek), Robak (88. Madej)

Lech: Putnocky - Dilaver, Nielsen (61. Barkroth) , Janicki, Situm - Tetteh, Trałka, Majewski, Makuszewski, Jevtić (78. Radut) - Gytkjaer (46. Bille Nielsen)

Żółte kartki: Robak, Riera, Chrapek, Kosecki - Situm, Dilaver, Makuszewski

Sędzia: Paweł Gil (Lublin)

Widzów: 22 075

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane