Ekstraklasa | 2017-09-19 18:45:06 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: termalica.brukbet.com
W dniu dzisiejszym zakończył pracę w Bruk-Becie Termalice trener Mariusz Rumak. Pomimo wysokich kwalifikacji i doświadczenia trenerskiego zarząd stwierdził, że realizacja wspólnie założonych celów sportowych stała się mało realna.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








