Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-09-16 23:04:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl

Wisła pokonała Piasta

Wisła Kraków po raz kolejny pokonała Piasta Gliwice po bramkach zdobytych w samej końcówce. Tym razem jednak podopieczni Kiko Ramíreza zaaplikowali Piastunkom dwa gole, a ich autorem był nie kto inny, a Carlos López.

Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:0 (0:0)
1:0 López 89’
2:0 López 90+4’

Wisła: Buchalik - Cywka, González, Arsenić, Sadlok - Llonch, Basha (77’ Pérez) - Zé Manuel (62’ Wojtkowski), Imaz (70’ Brożek), Małecki - López

Piast: Szmatuła - Konczkowski, Pietrowski, Sedlar, Rugašević - Živec, Vranješ (90’ Hebert), Dziczek, Vassiljev, Valencia (89’ Jagiełło) - Papadopulos (46’ Jankowski)

Żółte kartki: Sadlok - Sedlar, Papadopulos, Dziczek

Sędziował: Krzysztof Jakubik z Siedlec

Widzów: 10 822

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane