Ekstraklasa | 2017-09-16 23:04:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: wisla.krakow.pl
Wisła Kraków po raz kolejny pokonała Piasta Gliwice po bramkach zdobytych w samej końcówce. Tym razem jednak podopieczni Kiko Ramíreza zaaplikowali Piastunkom dwa gole, a ich autorem był nie kto inny, a Carlos López.
Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:0 (0:0)
1:0 López 89’
2:0 López 90+4’
Wisła: Buchalik - Cywka, González, Arsenić, Sadlok - Llonch, Basha (77’ Pérez) - Zé Manuel (62’ Wojtkowski), Imaz (70’ Brożek), Małecki - López
Piast: Szmatuła - Konczkowski, Pietrowski, Sedlar, Rugašević - Živec, Vranješ (90’ Hebert), Dziczek, Vassiljev, Valencia (89’ Jagiełło) - Papadopulos (46’ Jankowski)
Żółte kartki: Sadlok - Sedlar, Papadopulos, Dziczek
Sędziował: Krzysztof Jakubik z Siedlec
Widzów: 10 822
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.