Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-09-12 17:20:41 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: KKSLECH.com

Dwa miesiące przerwy Kostevycha

25-letni lewy obrońca Lecha Poznań, Volodymyr Kostevych nie zagra przez najbliższe 2 miesiące. Ukrainiec doznał urazu już na początku ostatniego meczu z Pogonią Szczecin po tym jest niefortunnie upadł na boisko atakując piłkę. Lewonożny defensor wytrwał do 24 minuty, jednak później musiał opuścić boisko na które już nie wrócił.

Volodymyr Kostevych doznał w niedzielę urazu naderwania stawu piszczelowo-strzałkowego swojej lepszej lewej nogi. To oznacza, że przez najbliższe 2 miesiące będzie leczony zachowawczo. Jeżeli rehabilitacja Volodymyra Kostevycha będzie przebiegała zgodnie z planem wówczas 25-latek wróci do gry po listopadowej przerwie na kadrę na końcówkę rundy jesiennej.

Przez uraz Ukraińca w minioną niedzielę w Kolejorzu zadebiutował Vernon De Marco. Lewonożny Argentyńczyk jest w tej chwili najpoważniejszym kandydatem do zastąpienia „Vovy” w składzie. W razie konieczności na lewej obronie zawsze mogą zagrać prawonożni Emir Dilaver, Mario Situm, Robert Gumny czy lewonożny Tymoteusz Puchacz, który cały czas czeka na swoją szansę.

Kontuzja Volodymyra Kostevycha to spora strata dla Lecha Poznań. 25-latek w trwającym sezonie wliczając wszystkie fronty zanotował najwięcej minut w drużynie Kolejorza.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane