Ekstraklasa | 2017-09-12 20:18:57 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: zaglebie.com
Szkoleniowiec KGHM Zagłębia Lubin został wybrany najlepszym trenerem sierpnia w Lotto Ekstraklasie. Tytuł ten został przyznany przez innych trenerów. Na opiekuna Miedziowych zagłosowało aż sześciu jego kolegów po fachu.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








