Ekstraklasa | 2017-09-11 20:24:17 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: lechia.pl
Piłkarze Lechii zakończyli niekorzystną passę meczów bez zwycięstwa. Podopieczni Piotra Nowaka wygrali w Gliwicach z Piastem 2:1, choć większość meczu musieli grać w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Simeona Sławczewa.
W pierwszej połowie bramkę dla Lechii zdobył Marco Paixao, a w końcówce spotkania debiutanckiego gola w swoim pierwszym występie na polskich boiskach strzelił Romario Balde. Dla Piasta trafił były gracz Lechii Stojan Vranjes.
Piast Gliwice – Lechia Gdańsk 1:1 (1:1)
Bramki: Vranjes (30.) - M. Paixao (12.), Balde (87.)
Piast: Szmatuła – Konczkowski, Korun, Hebert, Rugasević – Pietrowski, Vranjes (74. Krakowczyk), Dziczek (46. Vassiljev) – Valencia (66. Jankowski), Papadopulos, Zivec
Lechia: Kuciak – Wojtkowiak, Augustyn, Wawrzyniak – Stolarski (46. Nunes), Sławczew, Krasić (70. Łukasik), Milos – Wolski, M. Paixao, Lipski (46. Balde)
Żółte kartki: Zivec - Wojtkowiak, Sławczew, Lipski, Wolski, Balde
Czerwona kartka: Sławczew (40. za drugą żółtą)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.