Ekstraklasa | 2017-09-07 13:02:21 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa
Cztery gole w sierpniu, dziesięć w sezonie, dwa hat-tricki i dwie nagrody dla Piłkarza Miesiąca w plebiscycie Ekstraklasy, nc+, Przeglądu Sportowego, Onet Sport i marki Aztorin. Napastnik Górnika Zabrze kontynuuje swoje niesamowite wejście do LOTTO Ekstraklasy.
Po zdobyciu głosów wszystkich pozostałych kapitanów w lipcu, tym razem został wybrany przez dziewięciu rywali, a także kibiców w internecie.
Oprócz Hiszpana po dwa głosy zdobyli jego klubowy kolega, Rafał Kurzawa oraz Bartosz Rymaniak z Korony Kielce. Po jednym głosie otrzymali Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Carlos Lopez (Wisła Kraków) i Michał Gliwa (Sandecja Nowy Sącz).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.