Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-09-07 13:02:21 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Piłkarz sierpnia w LOTTO Ekstraklasie - Igor Angulo

Cztery gole w sierpniu, dziesięć w sezonie, dwa hat-tricki i dwie nagrody dla Piłkarza Miesiąca w plebiscycie Ekstraklasy, nc+, Przeglądu Sportowego, Onet Sport i marki Aztorin. Napastnik Górnika Zabrze kontynuuje swoje niesamowite wejście do LOTTO Ekstraklasy.

Po zdobyciu głosów wszystkich pozostałych kapitanów w lipcu, tym razem został wybrany przez dziewięciu rywali, a także kibiców w internecie.

Oprócz Hiszpana po dwa głosy zdobyli jego klubowy kolega, Rafał Kurzawa oraz Bartosz Rymaniak z Korony Kielce. Po jednym głosie otrzymali Maciej Sadlok (Wisła Kraków), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Carlos Lopez (Wisła Kraków) i Michał Gliwa (Sandecja Nowy Sącz).



Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane