Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-09-08 17:06:09 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: inf. prasowa

Wizualizacja Ośrodka Legii

6 września 2017 roku, podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy odbył się panel dyskusyjny „Piłka nożna - biznes wart gry”. W trakcie dyskusji po raz pierwszy publicznie przedstawiona został animacja 3-D prezentująca przyszły Ośrodek Legii w gminie Grodzisk Mazowiecki.

W dyskusji na temat biznesowych, wizerunkowych i szkoleniowych aspektów polskiej piłki nożnej wzięli udział Witold Bańka, Minister Sportu i Turystyki, Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny PZPN, Marcin Jastrzębski Prezes Zarządu Grupy LOTOS, Marcin Diakonowicz, Partner Deloitte, a także Prezes Zarządu i właściciel Legii Warszawa, Dariusz Mioduski.

Legia Warszawa ukończyła projekt wykonawczy nowoczesnego ośrodka treningowego w gminie Grodzisk Mazowiecki i uzyskała pozwolenie na budowę. Projekt jest flagową inwestycją Klubu i posiada wsparcie Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Piłki Nożnej i Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Funkcjonalność i wygląd Ośrodka Legii są rezultatem analizy potrzeb Klubu, wizytacji kilkudziesięciu najlepszych obiektów w Europie, a także woli stworzenia części otwartych przeznaczonych do użytku lokalnej społeczności. Projekt elewacji Ośrodka został wybrany na podstawie głosowania przeprowadzonego wśród pracowników Legii oraz zawodników Akademii i ich rodziców.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane