Ekstraklasa | 2017-08-31 20:19:50 | Nadesłał: Krzysztof Wilk | Źrodlo: www.termalica.brukbet.com
Szymon Pawłowski został na rok czasu wypożyczony z Lecha Poznań do zespołu z Niecieczy.
Piłkarz ten na szersze wody wypłynął w Zagłębiu Lubin, gdzie grał 6 lat. Stamtąd przeszedł do Lecha Poznań, w którym był 4 sezony.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.








