Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-08-27 18:40:05 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: sandecja.com.pl

Pierwsze trzy punkty Sandecji w Niecieczy

Sandecja w końcu przełamała złą passę spotkań rozgrywanych w Niecieczy pokonując szczecińską Pogoń 2:1. Bohaterem spotkania został Aleksader Kolev. Dzięki temu wynikowi Sandecja awansowała na 6. miejsce w ligowej tabeli.

Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 2:1 (0:1)

Bramki: Aleksander Kolev 56', 75' - Dariusz Formella 20'.

Żółte kartki: Michal Piter-Bučko, Bartłomiej Dudzic, Aleksander Kolev, Patrik Mráz, Dawid Szufryn - Lasha Dwali, Kamil Drygas, Cornel Râpă.

Sandecja: Michał Gliwa - Lukas Kubań, Dawid Szufryn, Plamen Krachunov, Patrik Mráz - Bartłomiej Dudzic, Grzegorz Baran, Michal Piter-Bučko, Wojciech Trochim (72' Filip Piszczek) Tomasz Brzyki (84' Adrian Danek) - Aleksander Kolev (80' Mateusz Cetnarski).

Pogoń: Łukasz Załuska - David Niepsuj, Cornel Râpă, Lasza Dwali, Ricardo Nunes - Dariusz Formella, Kamil Drygas (64' Rafał Murawski), Jakub Piotrowski (79' Tomasz Hołota), Dawid Kort (80' Marcin Listkowski), Ádám Gyurcsó - Adam Frączczak.

Sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).

Widzów: 2240.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane