Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-08-26 20:34:36 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: piast-gliwice.eu

Zwycięstwo Piasta w Białymstoku

Piast Gliwice wygrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 1:0 (0:0) w sobotnim meczu 7. kolejki Lotto Ekstraklasy. Niebiesko-Czerwonych zwyciężyli, dzięki samobójczej bramce Guilherme.

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0:1 (0:0)
0:1 - Guilherme, 46 min.(sam.)

Jagiellonia: Kelemen - Burliga (57. Gordon), Guti, Kwiecień, Guilherme (60. Tomasik) - Wlazło (69. Świderski), Grzyb - Frankowski, Pospisil, Cernych - Sheridan.

Piast: Szmatuła - Konczkowski, Korun, Hebert, Rugasević - Dziczek - Valencia (75. Angielski), Vranjes (81. Sedlar), Pietrowski, Zivec - Papadopulos (66. Jankowski).

Żółte kartki: Guti - Vranjes, Korun.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane