Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-08-26 18:31:35 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: korona-kielce.pl

Korona Kielce wróciła na dobre tory

Podopieczni Gino Letteriego na własnym boisku pokonali Bruk-Bet Termalikę Nieciecza 2:1. Pierwszą bramkę dla kielczan zdobył powracający po kontuzji Jacek Kiełb, a na 2:0 podwyższył Ivan Jukić. Wynik meczu strzałem samobójczym ustalił Adnan Kovacević.

Korona Kielce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (1:0)

Bramki: Kiełb (35’), Jukić (74’) - Kovacević (83's)

Korona: Alomerović – Gardawski (60’ Kosakiewicz), Rymaniak, Kovacević, Kallaste – Żubrowski, Możdżeń – Jukić, Cvijanović, Kiełb (63’ Miś) – Kaczarawa (73’ Soriano)

Bruk-Bet: Mucha – Fryc, Kecskes, Putivtsev, Maksimenko – Jovanović, Kupczak – Guba (55’ Piątek), Misak, Miković (81' Peda) – Śpiączka (72’ Gutkovskis)

Żółte kartki: Śpiączka, Miković, Misak

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane