Ekstraklasa | 2017-08-19 20:07:47 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: piast-gliwice.eu
Piast Gliwice wygrał przed własną publicznością z Koroną Kielce 2:0 (0:0) w sobotnim meczu 6. kolejki Lotto Ekstraklasy. Bramki dla Niebiesko-Czerwonych zdobyli Michal Papadopulos i Sasa Zivec.
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:0 (0:0)
1:0 - Papadopulos, 53 min.
2:0 - Zivec, 67 min.
Piast: Szmatuła - Konczkowski, Korun, Hebert, Rugasević - Dziczek, Pietrowski - Mak (46. Valencia), Bukata (7. Vranjes), Zivec - Papadopulos (85. Barisić).
Korona: Alomerović - Rymaniak, Barry (60. Cvijanović), Kovacević, Kallaste - Żubrowski, Burdenski (55. Jukić) - Aankour, Możdżeń, Kosakiewicz - Górski (63. Kaczarawa).
Żółte kartki: Korun, Dziczek, Vranjes, Zivec - Możdżeń, Rymaniak, Kovacević, Kaczarawa.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.