Najnowsze newsy

Piłka Nożna » Ligi polskie » Ekstraklasa

Ekstraklasa | 2017-08-13 20:44:24 | Nadesłał: Dawid Ćmielewski | Źrodlo: jagiellonia.pl

Żółto-Czerwone Derby dla Jagiellonii

Nieprawdopodobne „Żółto-Czerwone Derby” obejrzeli kibice zgromadzeni w Kielcach w niedzielne popołudnie. Derby zwycięskie dla Jagiellonii, która dzięki bramce w doliczonym czasie gry pokonała na wyjeździe Koronę 3:2. Gole dla Jagi strzelali Martin Pospisil i Cillian Sheridan, a w jednej z ostatniej akcji meczu o tym, że trzy punkty pojadą do Białegostoku, zadecydowało samobójcze trafienie Kena Kallaste.

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2:3 (1:1)

Bramki: Aankour 24', Rymaniak 63’ - Pospisil 6', Sheridan 57’, Kallaste (sam.) 90’.

Korona Kielce: 33. Zlatan Alomerović - 26. Bartosz Rymaniak, 5. Adnan Kovacević, 24. Shawn Barry (61’, 9. Nika Kaczarawa), 19. Ken Kallaste - 8. Mateusz Możdżeń, 14. Jakub Żubrowski - 7. Marcin Cebula (46’, 21. Łukasz Kosakiewicz), 10. Nabil Aankour, 22. Ivan Jukić - 16. Maciej Górski (72’, 6. Goran Cvijanović).

Jagiellonia Białystok: 25. Marian Kelemen - 8. Łukasz Burliga, 17. Ivan Runje, 16. Gutieri Tomelin, 12. Guilherme Sitya - 22. Rafał Grzyb, 6. Taras Romanczuk - 9. Arvydas Novikovas (41', 7. Dmytro Chomczenowski, 79’ 44. Łukasz Sekulski), 26. Martin Pospisil (71’ 28. Martin Pospisil), 10. Fiodor Cernych - 18. Cillian Sheridan.

Żółte kartki: Romanczuk, Pospisil, Guilherme, Burliga.

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane